kartal japar servis

Kartal Japar Servis

Kartal Japar Servis, yetkili servis hizmeti vermekte olup, geniş bölgelere hitap ederek anadolu yakasında çalışmalarını sürdürmektedir.

Servis ve sonrası hizmetlerde yetki belgesine sahip bizler gibi firmaları tercih etmeniz önemle rica olunur.

Yetkili servis hizmetindeki kalite anlayışımız, müşteri memnuniyeti odaklı olup vermiş olduğumuz hizmetten en yüksek iyi bildirim dönüşü alabilmektir.

Kartal Japar Servis, Japar, markasının yetkili servis ünvanı ve kurumsal yapımız ile arızalanan gömme rezervuarlarınızı bizlere teslim edebilirsiniz.

Kartal Japar Servis

Kartal Japar Servisi, Japar markasının kurumsal teknik servis hizmetlerinde yetki belgesine sahip firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmekte ve en iyi ekipmanlar ile gömme rezervuar arızalarınız giderilmektedir.

Japar Fabrikasının kalite anlayışı ve teknoloji entegrasyonunu benimseyen firmamız, hizmet anlayışını her geçen gün arttırarak devam ettirmektedir.

Misyonumuz

Müşteri odaklılığımızdan, güvenilirliğimizden ve oluşturmuş olduğumuz hakkaniyet felsefesinden ödün vermeden, birçok firmanın yetkili servis hizmetlerini yüksek hassasiyet ile vermek.

Vizyonumuz

Sektörün lider firmaları ile ortaya koymuş olduğumuz güvenirliliği ve gelişmeye açık olan yapımızla, servisini yapmış olduğumuz müşterilerimizin memnuniyetini sürekli geliştirerek daha verimli, kaliteli bir süreklilikle kurumsal devamlılığımızı sağlamak vizyonumuzdur.

Müşteri Memnuniyeti

Firmamız müşteri memnuniyeti ile ilgili çok titiz çalışmakta, her bir çağrıyı büyük önem teşkil ettiği konusunda değerlendirerek cevaplamakta, dinlemekte ve çıkması muhtemel arızaların giderilmesi için en kısa sürede işin başında olmayı firma ve personel olarak gerekli görmekteyiz.

Ücretsiz Keşif

Yetkili servis hizmet gereği olarak evinizin veya işyerinizin sorunlarına en kısa süre içerisinde randevu verip hemen gelmekte ve sorunu anında çözerek gerektiğinde onarım ve bakımı anında yapmaktayız. Ücretsiz keşif kelimesinden daha fazlasını yapmaktayız. Bizlere bu konu hakkında kesinlikle güvenebilirsiniz.

Üstün kalite Anlayışı

Çalışmakta ve yetkili servisliğini üstlenmiş olduğumuz firmaların ürünleri yüksek kalite ve çağımızın kalite anlayışı ile imal edilmekte olup üretilen bu malzemelerin garanti kapsamında olması sebebi ile 2 yıl boyunca güvence altında olacağınızı sakın unutmayın.

Kartal Japar Yetkili Servis garantisi

Firmamız birçok markanın yetkili servis hizmetini vermektedir. Bu sayede firmadan almış olduğunuz ürünler yetkili servis garantisi altında olmakta ve sorun olduğunda bizleri arayarak servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.